DATORVÄSKA/OFFICE BAG, Mulberry.

733241. DATORVÄSKA/OFFICE BAG, Mulberry.

Brunt skinn med textilrem. Tre mässingslås för olika behov. Innerficka med ficka för pennor och mobiltelefon. Kontrollbricka 157557. 30 x 37 x 8 cm.

Patina. Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 481