ARDY STRÜWER. Olja på duk, signerad och daterad St. Paul de Vence 1993-94.

73320. ARDY STRÜWER. Olja på duk, signerad och daterad St. Paul de Vence 1993-94.

"Dreambox + iris"44 x 37 cm.

Krackeleringar.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Dreambox + iris"44 x 37 cm.

Krackeleringar.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Antal besök: 2 458