LJUSKRONA, Skultuna, 1900-tal.

73306. LJUSKRONA, Skultuna, 1900-tal.

I gulmetall med 5 ljusarmar. Cirka höjd 93 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 349