SHOPPINGVAGN, ihopfällbar, 1950/1960-tal.

73294. SHOPPINGVAGN, ihopfällbar, 1950/1960-tal.

Metall.

Slitage. Hjul med kraftigt slitage. Ett breckage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall.

Antal besök: 1 119