LOCKFÅGEL, vette, 1800-tal, bemålat trä.

732918. LOCKFÅGEL, vette, 1800-tal, bemålat trä.

Längd 30 cm.

Skador, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30 cm.

Skador, färgbortfall.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 2 483