SKRIN, lackarbete, orientalisk, 1800-tal.

73268. SKRIN, lackarbete, orientalisk, 1800-tal.

Inredning delvis benarbete. Längd ca 37, bredd 27,5, höjd ca 14,5 cm.

Slitage, sprickor, skador. Lösa delar, delar saknas. Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 659