BÄDDSOFFA, nyrenässans, 1800/1900-tal.

732688. BÄDDSOFFA, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Höjd ca 82 cm.
Bredd 182 cm.
Djup ca 90 cm.

Åldersslitage.
Delvis sliten klädsel.
Löst fäste till en gavel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 82 cm.
Bredd 182 cm.
Djup ca 90 cm.

Åldersslitage.
Delvis sliten klädsel.
Löst fäste till en gavel.

Antal besök: 457