VAS, porslin, Kina, 1900-tal.

VAS, porslin, Kina, 1900-tal.
73253. VAS, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor av bland annat påfåglar. Höjd ca 35,5 cm.

Smärre och ställvis slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre och ställvis slitage.

Antal besök: 1 118