VIKTOR LARSSON. Olja på duk.

VIKTOR LARSSON. Olja på duk.
732526. VIKTOR LARSSON. Olja på duk.

Norrländskt landskap. Signerad. 33x41 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 3 173