SKÅP, allmoge, 1800-tal.

732175. SKÅP, allmoge, 1800-tal.

Höjd 195, längd 122 cm, bredd 59 cm.

Renoverat och kompletterat. Slitage. Senare skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 054