TRÄDGÅRDSLYKTOR, 2 st, gjutjärn, 1900/2000-tal.

73201. TRÄDGÅRDSLYKTOR, 2 st, gjutjärn, 1900/2000-tal.

Höjd 15,5 - ca 47 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15,5 - ca 47 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 926