BYRÅ,1800-talets slut.

BYRÅ,1800-talets slut.
73194. BYRÅ,1800-talets slut.

4-lådig. Mahogny.
Längd ca 107, bredd 53, höjd 95 cm.

Slitage, repor, fläckar. Nyckel finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
73194. BYRÅ,1800-talets slut.

4-lådig. Mahogny.

Antal besök: 543