GOLVLAMPA, märkt EOS, 1900-talets mitt.

731901. GOLVLAMPA, märkt EOS, 1900-talets mitt.

Alm och mässing, 2-armad, höj- och sänkbar, total höjd ca. 166 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 632