ERIK LOO. Olja på duk.

ERIK LOO. Olja på duk.
731488. ERIK LOO. Olja på duk.

Flyktingar, Mogua, Turkiet. Signerad. 45x65 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 354