CHRISTOPHER GIBSON. Skulptur, gips, signerad samt daterad 93.

73146. CHRISTOPHER GIBSON. Skulptur, gips, signerad samt daterad 93.

Tot höjd inkl sockel ca 37 cm.

Ställvis slitage, märken, fläckar, nagg.
Text under sockel "To Mickeal på 40årsdagen Chris Gibson 16/7/94".

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 361