POTTSKÅP, vitmålat, sent 1800-tal.

73126. POTTSKÅP, vitmålat, sent 1800-tal.

höjd 77,5, bredd 44,5, djup 35 cm.

locket skevt och löst samt färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 965