IVAN LÖNNBERG. Olja på duk uppklistrad på masonit, "Kaféinteriör från Stockholm 1912" intygas à tergo.

731194. IVAN LÖNNBERG. Olja på duk uppklistrad på masonit, "Kaféinteriör från Stockholm 1912" intygas à tergo.

Utställd: Riksförbundet för bildande konst 17/12 54. Proveniens: Fil. Dr. Egil Lönnberg, Bofors
Ca 42 x 48 cm.
Ej signerad.

Bruksskick, smärre krackelyr.

Ivan Lönnberg (1891–1918)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 42 x 48 cm.
Ej signerad.

Bruksskick, smärre krackelyr.

Ivan Lönnberg (1891–1918)

Antal besök: 3 083