POSTBIL och LASTBIL, trä, varav 1 Brio, 1900-talets mitt.

730989. POSTBIL och LASTBIL, trä, varav 1 Brio, 1900-talets mitt.

Lastbil etikettmärkt Brio med 2 klistermärken; "Schmittenhöhe Zell am See Salzburg" och "BP" längd 68 cm.
Postbil längd 33 cm.

Omfattande slitage, färgsläpp, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Postbil längd 33 cm.

Antal besök: 1 499