DUKAR, BONADER, BARNHÄTTOR m m, 29 delar.

730780. DUKAR, BONADER, BARNHÄTTOR m m, 29 delar.

3 små barn/baby-hättor med spets.
Broderad tvättsäck.
5 vävda juldukar.
Broderad bonad 51 x 83 cm.
Broderad bonad höjd exklusive frans 126, bredd 56 cm.
Sorgsjal samt pärlbroderat band med hyskor och knappar längd 89 cm.
9 små broderade dukar.
5 dukar med spets.
2 örngott/kuddfodral med spets.

Flera med skador, slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Broderad tvättsäck.
5 vävda juldukar.
Broderad bonad 51 x 83 cm.
9 små broderade dukar.
5 dukar med spets.

Antal besök: 420