730699. LAMPOR, 9 st, Bergboms, IKEA.
Taklampor, 4 st, Fagerhult, höjd 23, 20x20.
Lampor, ett par, Bergboms, mässing, längd 57.
Sänglampor, ett par, ljusblå, IKEA, bredd 21.
Sänglampa längd 15 cm.
Hårt bruksslitage, raster med skador. Ej funktionstestade.