FICKUR, metall, 1900-tal.

FICKUR, metall, 1900-tal.
73023. FICKUR, metall, 1900-tal.

Märkt Archimedes Reveil Patent Dep. 6 Rubins.
Diameter ca 6 cm.

Slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 6 cm.

Slitage, rost.

Antal besök: 1 742