SKÄNK MED TRÅGKANT, 1800-tal.

72980. SKÄNK MED TRÅGKANT, 1800-tal.

Nyckel finns till skåp. Längd 92, bredd 44, höjd 130 cm.

Nycke till låda saknas. Sprickor, slitage. Avlutad. Senare beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 412