CHIFFONJÉ, 1800-talets slut.

CHIFFONJÉ, 1800-talets slut.
72958. CHIFFONJÉ, 1800-talets slut.

Med säkerhetslås, nyckel finns, längd 100, bredd 45, höjd 118 cm.

Slitage, repor och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och skador.

Antal besök: 737