DRAGKÄRRA/VAGN, 1800/1900-tal.

729504. DRAGKÄRRA/VAGN, 1800/1900-tal.

Längd 192 cm.
Diameter hjul 65 cm.

Rost, slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 192 cm.
Diameter hjul 65 cm.

Rost, slitage, skador.

Antal besök: 2 280