SALONGSGRUPP, 4 delar, nyrenässans, 1800/1900-tal.

729439. SALONGSGRUPP, 4 delar, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Soffa höjd 113, längd 161 cm.
2 karmstolar rygghöjd 107, bredd 63 cm.
Stol rygghöjd 99 cm.

Smärre skav, liten detalj saknas på stol, en knopp med skada och en med lagning, klädsel med liten fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa höjd 113, längd 161 cm.
Stol rygghöjd 99 cm.

Antal besök: 359