729439. SALONGSGRUPP, 4 delar, nyrenässans, 1800/1900-tal.
Soffa höjd 113, längd 161 cm.
2 karmstolar rygghöjd 107, bredd 63 cm.
Stol rygghöjd 99 cm.
Smärre skav, liten detalj saknas på stol, en knopp med skada och en med lagning, klädsel med liten fläck.