KISTA med slätt lock, ådringsmålad, allmoge, 1800-tal.

729216. KISTA med slätt lock, ådringsmålad, allmoge, 1800-tal.

Med snäpplås.
Höjd 56, längd 137, bredd 64 cm.

Smärre slitage, skador bottenplankor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med snäpplås.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 477