Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Orientaliskt
PARTI DIVERSE, 7 delar, bla kudde, rökelsekar mm, Kina.
72895. PARTI DIVERSE, 7 delar, bla kudde, rökelsekar mm, Kina.
Höjd 4-34 cm.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 4-34 cm.
Slitage och skador.
Auktionshuset Kolonn
556