BOJAN och VASER, 2 st, porslin, Kina.

72872. BOJAN och VASER, 2 st, porslin, Kina.

Höjd 14-15 cm.

Slitage, nagg och glasyrskador. Samt lagning på bojan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14-15 cm.

Antal besök: 715