TEKANNA, TALLRIK, BURK med lock, porslin, Kina.

72861. TEKANNA, TALLRIK, BURK med lock, porslin, Kina.

Dekor i famille-rose. Tallrikens diameter 17,5 cm.

Slitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och nagg.

Antal besök: 615