PALL, teak, Danmark, 1960/70-tal.

728611. PALL, teak, Danmark, 1960/70-tal.

Höjd 45 cm. Diameter 33 cm.

Slitage samt mindre fanérskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm. Diameter 33 cm.

Antal besök: 3 148