KYLVÄSKA, Coca-Cola, 1950/60-tal.

728474. KYLVÄSKA, Coca-Cola, 1950/60-tal.

Höjd 42 cm.
Proveniens: Conny Möller 1961-2017.

Bättringar, bucklor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm.

Bättringar, bucklor, slitage.

Antal besök: 6 070