OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Mytologiskt motiv, olja på träpannå, 17/1800-talet.

728329. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Mytologiskt motiv, olja på träpannå, 17/1800-talet.

29 x 46 cm.
Totalmått inklusive ram 39,5 x 56 cm.

Ytsmuts, skrapmärken runt kanter, lackad baksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 46 cm.

Antal besök: 767