SALONGSGRUPP, 3 delar, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

727852. SALONGSGRUPP, 3 delar, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

2 st karmstolar, rygghöjd 82 cm, sitthöjd 40 cm, bredd 58 cm.
1 st bord, längd 75 cm , bredd 49,5 cm, höjd 75 cm.

En karmstol med med genomgående spricka i armstöd, behövs limmas, färgsläpp, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 526