FAT, på fot, silver, 1800-talets slut.

72764. FAT, på fot, silver, 1800-talets slut.

Dekor av grip. Höjd 32 cm.

Gravyr, slitage, skada, fylld fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av grip. Höjd 32 cm.

Antal besök: 808