KARMSTOL, kolonial stil, 1900-tal.

727583. KARMSTOL, kolonial stil, 1900-tal.

Betsat löv trä. Genombruten rygg med dekor av rotting. Fast stoppad sits, kläd i läder, dekor av pärlspik.

Slitage. Repor och märken. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 984