FIOL, med stråke, i trälåda.

FIOL, med stråke, i trälåda.
72753. FIOL, med stråke, i trälåda.

Fiolens längd 59 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fiolens längd 59 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 079