NILS DAHLGREN. Skulptur, brons, signerad och daterad 1-5-71.

72744. NILS DAHLGREN. Skulptur, brons, signerad och daterad 1-5-71.

Höjd 18,5 cm.

Slitage, botten gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18,5 cm.

Slitage, botten gravyr.

Antal besök: 2 637