GOLVUR, allmoge, kurbitsmålat, daterad 1941.

727317. GOLVUR, allmoge, kurbitsmålat, daterad 1941.

Höjd 210 cm.
Bredd 58 cm.
2 st lod samt pendel medföljer.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 210 cm.
Bredd 58 cm.

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 440