OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kustlandskap med båtar och figurer, akvarell, osignerad.

727296. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kustlandskap med båtar och figurer, akvarell, osignerad.

12,5 x 23,4 cm.
Totalmått inklusive ram 25 x 34 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

12,5 x 23,4 cm.

Gulnad.

Antal besök: 567