JAN STENVINKEL. Olja på duk, signerad.

72706. JAN STENVINKEL. Olja på duk, signerad.

Figur i gult, 115 x 88 cm.

Något bucklig.

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Figur i gult, 115 x 88 cm.

Något bucklig.

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Antal besök: 1 368