OTTO SCHLOSS. Akvarell.

OTTO SCHLOSS. Akvarell.
726779. OTTO SCHLOSS. Akvarell.

Halmstadmotiv. Signerad. 23x31 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något gulnad.

Antal besök: 1 858