726723. JUKEBOX, Wurlitzer 1800, 1955.

Serienummer 232604. 104 valmöjligheter, Fylld med 1950/60-tals musik. Fungerande med myntkassett för 1 kronor. Renoveringar.
Proveniens: Conny Möller 1961-2017.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

KlarnaBetalkortBankgiroBanköverföring

Crafoord Auktioner
Föremålsnr
726723

Om auktionshuset

Namn
Crafoord Auktioner i Lund AB
Momsnr
SE556489536401
Org.nr
556489-5364
Telefon
+46-46-2111870
Adress

Clemenstorget 7
222 21 Lund
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 3 446