KOPPARFÖREMÅL, 5 delar, 18/1900-tal.

726412. KOPPARFÖREMÅL, 5 delar, 18/1900-tal.

Höjd 20-28 cm
Diameter 38 cm.

Åldersslitage, bucklor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20-28 cm
Diameter 38 cm.

Antal besök: 262