BEVERLOO CORNEILLE. Bronsskulptur.

725981. BEVERLOO CORNEILLE. Bronsskulptur.

Sunbird. Signerad och numrerad 17/100 ex. Höjd 47 cm. Bredd 38 cm.

Mindre ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytrepor.

Antal besök: 661