SMYCKESSKÅP, Kina, 1900-tal.

SMYCKESSKÅP, Kina, 1900-tal.
725943. SMYCKESSKÅP, Kina, 1900-tal.

Bredd 17 cm, djup 13 cm, höjd 24 cm
Lås medföljer.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lås medföljer.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 583