BIBEL, Stockholm 1886.

BIBEL, Stockholm 1886.
72590. BIBEL, Stockholm 1886.

Metallbeslag.

Slitage, skador. Sidor ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!
72590. BIBEL, Stockholm 1886.

Metallbeslag.

Antal besök: 2 283