TRÄLEKSAKER,7 st,Brio samt Gemla,1900-talets mitt.

725839. TRÄLEKSAKER,7 st,Brio samt Gemla,1900-talets mitt.

Längder mellan 10-49 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längder mellan 10-49 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 2 359