Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
ERIK DENBY. Fiskeläge. Olja på duk, signerad och daterad 43.
725707. ERIK DENBY. Fiskeläge. Olja på duk, signerad och daterad 43.
29 x 39 cm.
Fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
29 x 39 cm.
Fläckar.
508