KANDELABER, barock, 1700 tal.

KANDELABER, barock, 1700 tal.
72553. KANDELABER, barock, 1700 tal.

Höjd ca 35 cm.

Skador/lagningar/komplettering/lösa ljusarmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 35 cm.

Antal besök: 2 880