Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Skulptur
GINO RUGGERI. troligen, "Vår", gjutmassa, skulptur, signerad.
725390. GINO RUGGERI. troligen, "Vår", gjutmassa, skulptur, signerad.
Höjd 60 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 60 cm.
Smärre slitage.
Göteborgs Auktionsverk
2 342